Aktuálny program

 
   
   
 25.3. Tvrdošín - Kométa
 26.3. Tvrdošín - Kométa
o
 
 
   
 
         

 

Finále - play off

    1z 2z 3z 4z 5z Z
(1) ŠK 98 Pruské 8 8pp 6 2 7 2
(2) FBK Kométa SNV 9pp 7 7 1 10 3
               

1/2 finále - play off

    1z 2z 3z 4z 5z Z
(1) ŠK 98 Pruské 5 7 6 6 10 3
(3) NTS Nemšová 6sn 6 4 8 3 2
               
(2) FBK Kométa SNV 12 16 11     3
(4) FBK Tvrdošín 6 9 10     0
 

1/4 finále - play off

    1z 2z 3z 4z 5z Z
(1) ŠK 98 Pruské 15 5 5     3
(7) MKŠS FBK Kysucké NM 1 4 4     0
               
(2) FBK Kométa SNV 7 10 15     3
(6) Eastern Wings Michalovce 2 5 1     0
               
(3) NTS Nemšová 4 4sn 8 5   3
(8) VŠK FTVŠ Bratislava 5pp 3 3 4   1
               
(4) FBK Tvrdošín 8 11 6     3
(5) FBC Mikuláš Prešov 3 7 5     0
Kolo Dátum Domáci   Hostia Výsledok
1 01.10.16 ŠK 98 Pruské   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 5 : 3
01.10.16 NTS FK-ZŠ Nemšová   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 11 : 4
01.10.16 Florbalový klub Tvrdošín   Eastern Wings Michalovce 5 : 7
01.10.16 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   FBC Mikuláš Prešov 5 : 11
01.10.16 FbK Kométa Spišská Nová Ves   1.FbK BCF Banská Bystrica 16 : 3
2 02.10.16 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   Eastern Wings Michalovce 5 : 4pp
02.10.16 Florbalový klub Tvrdošín   FBC Mikuláš Prešov 5 : 11
02.10.16 ŠK 98 Pruské   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 13 : 0
02.10.16 NTS FK-ZŠ Nemšová   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 6 : 2
3 15.10.16 1.FbK BCF Banská Bystrica   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 5 : 8
15.10.16 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 3 : 8
15.10.16 FBC Mikuláš Prešov   ŠK 98 Pruské 4 : 10
15.10.16 Eastern Wings Michalovce   NTS FK-ZŠ Nemšová 1 : 5
15.10.16 FbK Kométa Spišská Nová Ves   Florbalový klub Tvrdošín 13 : 0
4 16.10.16 1.FbK BCF Banská Bystrica   Florbalový klub Tvrdošín 4 : 8
16.10.16 Eastern Wings Michalovce   ŠK 98 Pruské 4 : 8
16.10.16 FbK Kométa Spišská Nová Ves   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 9 : 4
16.10.16 FBC Mikuláš Prešov   NTS FK-ZŠ Nemšová 3 : 8
5 29.10.16 NTS FK-ZŠ Nemšová   FbK Kométa Spišská Nová Ves 8 : 7
29.10.16 Florbalový klub Tvrdošín   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 6 : 3
29.10.16 ŠK 98 Pruské   1.FbK BCF Banská Bystrica 10 : 2
29.10.16 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   Eastern Wings Michalovce 8 : 5
29.10.16 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   FBC Mikuláš Prešov 5 : 8
6 30.10.16 NTS FK-ZŠ Nemšová   1.FbK BCF Banská Bystrica 9 : 2
30.10.16 ŠK 98 Pruské   FbK Kométa Spišská Nová Ves 8 : 6
30.10.16 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   FBC Mikuláš Prešov 6 : 9
30.10.16 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   Eastern Wings Michalovce 5 : 6
7 19.11.16 FbK Kométa Spišská Nová Ves   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 16 : 0
19.11.16 Florbalový klub Tvrdošín   NTS FK-ZŠ Nemšová 5 : 4
19.11.16 1.FbK BCF Banská Bystrica   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 2 : 3pp
19.11.16 Eastern Wings Michalovce   FBC Mikuláš Prešov 3 : 8
19.11.16 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   ŠK 98 Pruské 2 : 6
8 20.11.16 Florbalový klub Tvrdošín   ŠK 98 Pruské 4 : 9
20.11.16 1.FbK BCF Banská Bystrica   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 1 : 3
20.11.16 FbK Kométa Spišská Nová Ves   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 12 : 7
20.11.16 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   NTS FK-ZŠ Nemšová 5 : 9
9 03.12.16 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   Florbalový klub Tvrdošín 4 : 14
03.12.16 NTS FK-ZŠ Nemšová   ŠK 98 Pruské 4 : 8
03.12.16 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 6 : 5pp
03.12.16 Eastern Wings Michalovce   FbK Kométa Spišská Nová Ves 4 : 11
03.12.16 FBC Mikuláš Prešov   1.FbK BCF Banská Bystrica 14 : 4
10 04.12.16 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   Florbalový klub Tvrdošín 3 : 8
04.12.16 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 1 : 10
04.12.16 Eastern Wings Michalovce   1.FbK BCF Banská Bystrica 9 : 3
04.12.16 FBC Mikuláš Prešov   FbK Kométa Spišská Nová Ves 6 : 9
11 17.12.16 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   NTS FK-ZŠ Nemšová 2 : 5
17.12.16 Eastern Wings Michalovce   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 5 : 3
17.12.16 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   ŠK 98 Pruské 4 : 10
17.12.16 1.FbK BCF Banská Bystrica   FbK Kométa Spišská Nová Ves 4 : 11
17.12.16 FBC Mikuláš Prešov   Florbalový klub Tvrdošín 6 : 7
12 18.12.16 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   ŠK 98 Pruské 1 : 7
18.12.16 Eastern Wings Michalovce   Florbalový klub Tvrdošín 3 : 8
18.12.16 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   NTS FK-ZŠ Nemšová 6 : 10
18.12.16 FBC Mikuláš Prešov   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 4 : 5
13 14.01.17 NTS FK-ZŠ Nemšová   FBC Mikuláš Prešov 9 : 7
14.01.17 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 4 : 3
14.01.17 Florbalový klub Tvrdošín   1.FbK BCF Banská Bystrica 14 : 1
14.01.17 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   FbK Kométa Spišská Nová Ves 10 : 17
14.01.17 ŠK 98 Pruské   Eastern Wings Michalovce 17 : 0
14 15.01.17 NTS FK-ZŠ Nemšová   Eastern Wings Michalovce 11 : 2
15.01.17 ŠK 98 Pruské   FBC Mikuláš Prešov 10 : 1
15.01.17 Florbalový klub Tvrdošín   FbK Kométa Spišská Nová Ves 7 : 11
15.01.17 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   1.FbK BCF Banská Bystrica 9 : 2
15 28.01.17 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   Florbalový klub Tvrdošín 6 : 7pp
28.01.17 1.FbK BCF Banská Bystrica   NTS FK-ZŠ Nemšová 5 : 19
28.01.17 FbK Kométa Spišská Nová Ves   ŠK 98 Pruské 2 : 3
28.01.17 Eastern Wings Michalovce   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 3 : 2
28.01.17 FBC Mikuláš Prešov   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 9 : 4
16 29.01.17 Eastern Wings Michalovce   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 8 : 6
29.01.17 FbK Kométa Spišská Nová Ves   NTS FK-ZŠ Nemšová 11 : 7
29.01.17 1.FbK BCF Banská Bystrica   ŠK 98 Pruské 1 : 15
29.01.17 FBC Mikuláš Prešov   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 4 : 9
17 18.02.17 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   FbK Kométa Spišská Nová Ves 0 : 7
18.02.17 ŠK 98 Pruské   Florbalový klub Tvrdošín 11 : 7
18.02.17 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   1.FbK BCF Banská Bystrica 12 : 2
18.02.17 NTS FK-ZŠ Nemšová   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 9 : 3
18.02.17 FBC Mikuláš Prešov   Eastern Wings Michalovce 12 : 8
18 19.02.17 ŠK 98 Pruské   MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto 9 : 2
19.02.17 ŠK Slávia SPU DFA Nitra   FbK Kométa Spišská Nová Ves 1 : 10
19.02.17 NTS FK-ZŠ Nemšová   Florbalový klub Tvrdošín 12 : 7
19.02.17 VŠK FTVŠ Lafranconi UK   1.FbK BCF Banská Bystrica 9 : 0
19 25.02.17 Florbalový klub Tvrdošín   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 8 : 7
25.02.17 ŠK 98 Pruské   NTS FK-ZŠ Nemšová 14 : 3
25.02.17 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 4 : 3pp
25.02.17 1.FbK BCF Banská Bystrica   Eastern Wings Michalovce 4 : 6
25.02.17 FbK Kométa Spišská Nová Ves   FBC Mikuláš Prešov 8 : 4
20 26.02.17 FbK Kométa Spišská Nová Ves   Eastern Wings Michalovce 10 : 2
26.02.17 Florbalový klub Tvrdošín   ŠK Slávia SPU DFA Nitra 15 : 3
26.02.17 MKŠS FBK Kysucké Nové Mesto   VŠK FTVŠ Lafranconi UK 10 : 8
26.02.17 1.FbK BCF Banská Bystrica   FBC Mikuláš Prešov 3 : 6

 

POSLEDNÉ VÝSLEDKY 

Kométa - Tvrdošín 16:9
Kométa - Tvrdošín 12:6
Prešov - Tvrdošín 5:6
Tvrdošín - Prešov 11:7
Tvrdošín - Prešov 8:3
Tvrdošín - Nitra 15:3